2021 Basketball 3-on-3 Men Results

50+
Gold Trailblazers - Hurricane, UT
Roger McDonald
Kenneth Cahoon
Kerry Prince
Gary Cahoon
Joseph Elison
Jeff Stevenson
Silver Three the Hard Way - Sugar Land, TX
Marty Appelbaum
Kelvin Moore
Eric Johnson
Michael Murray
Jason Lee
Bronze Giddyup - Gunlock, UT
Greg Davis
Derek Larsen
Kevin Smith
Malin Williams
Larry Shurtliff
4th Surf City Seniors - Huntington Beach, CA
John Damitz
Tim Miller
Noel Reynolds
Thomas Rogers
55+  
Gold Hoosier Daddy 55 - St. George, UT
Rich McArthur
Daniel Bushey
Paul Webster
Darren Cole
Jeff Drollinger
Steven Guymon
Silver Dream Team - Lake Orion, MI
Joe Debraga
Brian Mehrer
Mike Musary
Dan Wold
Samuel Rogers
Bronze Glory Days - Rio Rancho, NM
Donald Woody
Karl Roepke
Miguel Gabaldon
Louis Saint-Lot
Mitch Selking
Lonnie Serrano
60+  
Gold Georgia Boyz - Hileah, FL
Julio Davila
Marty Heim
Carl Jordan
Jerome Bridges
Gary Hodgkinson
Silver NBC - Layton, UT
Frank Shaw
Eric Falk
James Murdock
Dave Champlin
Kory Larsen
Larry Bergeson
Bronze Capo Classics 60 - San Clemente, CA
Charles Bradshaw
George Hall
Jeff Newman
Rodney Davis
Scott Mitchell
65+ RED Division
Gold Total Package 65 - Port Orchard, WA
Daniel Vahalla
Kim Atwater
Rick Walker
Robert Carlson
Terry Souhrada
Mike Pruett
Silver Arkansas Travelers - Harrison, AR
Arnold Whitman
Larry Bray
Julio Davila
Joe Couch
Dewey Lambert
Mark David
Kenneth Andrews
John Hutchcraft
Bronze Defenders - Schereville, IN
Ricci Greenwood
Warren Goodling
Herm Harris
Mel Mocco
4th Capo Classics 65 - Mission Viejo, CA
Tim Stone
Rodd Hamman
Harry Yazzie
Kevin Johnson
Darrell Cavanaugh
Jack Hagblom
65+ WHITE Division
Gold Montana - Bozeman, MT
Terry Schaplow
Frank Doyle
Charles Fixico
JD Clark
Silver Fire It Up - Rocklin, CA
Gordon Jones
Thomas Biggs
Will Warlick
Joseph Carson
Glenn King
Silver Past R Prime - Twin Falls, ID
Dennis Green
Steve Hayes
Stanley Klos
LeRoy Hayes
Dan Spindler
Ed Thompson
4th Not So Fast/Slo Mo - Seattle, WA 
Tim Jacox
Patrick Clarkson
Dan Leeds
Dale Richards
Branson Pyles
70+ RED Division
Gold Ball Hawgs - Houston, TX
Dave White
Steven Gilliland
John Coles
Clay Hoster
Greg Layton
Marvin Howard
David Gibbs
Silver Rio Grande Foot Clinic - Las Cruces, NM
Harry Colquitt
Eddie Morrow
Alree Sweat
Stan Stout
Stewart Stout
Thomas Brownfield
Bronze Westsiders - Seattle, WA
James Miller
Paul Thompson
Dennis Nalder
Eric Bennett
Michael E Gomez Sr
Tom Lyons
4th Capo Classics 70 - San Juan Capistrano, CA
Floyd Harris
David Osman
Bob Franz
Mike Martin
Al Rosen
70+ WHITE  Division
Gold Minnesota Shooters - Cambridge, MN
Thomas Cunningham
Jon H Nicholson
Dave Erickson
Larry Tracy
Thomas Eichenberger
Silver Code Blue - Birmingham, AL
Richard Czop
Lloyd Williams
Michael Madden
Joe Allbritton
Harold Dingman
Glenn Kemp
Bronze SoUtes - Santa Clara, UT
George Vanderhyde
Gary Hopkins
David Steadman
Bill Painter
Jim Vandenbos
Keith Cozean
Ronald Petersen
Michael Hall
James Cooper
4 Ancient Wonders - Mesa, AZ
Bill Butler
Richard Yetter
Leland Page
Neville Cramer
Curt Larson
Jay Hill
Mark David
 
75+
Gold Bucketmakers - North Sioux City, SD
G A Salmon
Francis Leach
Neal Westendorf
Richard Rose
Bob Witte
Silver The Clearwater Aces - Pinellas Park, FL
Harry Carothers
Bobby Smith
Jim McNulty
Steve Figura
John Wingfield
Bronze Kokomo Kup Kakes - Brookston, IN
Richard A. Johnson
George Hawkins
Jimmy D Woodruff
Jay Clapp
John Lucas
4th Colorado Dribblers - Arvada, CO
James Flowers
Willard Langston
Dean Peter
Dick Ezzard
 
80+
Gold USA Warriors - Gilbert, AZ
Tom Ferch
Bob Smagala
Paul Warner
Wilbur Smith
Jerry Seese
Ron Linford
Silver Staheli Farms A - Washington, UT
Durant McArthur
T. Larry Thorpe
Paul  K Edmunds
Ron Freeman
Bronze Staheli Farms B - Washington, UT
Ron Flinn
Pete Brown
Melvin Miles
4th The Marlow Team - Boise, ID
Rex Haag
Larry Armstrong
John Clymer
Marlow Pounds