2018 Pickleball Doubles - Mixed Results

50-54 Division A
Gold Jennifer Lucore Oceanside, CA
Gold Stephen Cole Las Vegas, NV
Silver Stephanie Lane Nashville, TN
Silver Tony Tollenaar Tualatin, OR
Bronze Linda Weeks Eagle Mountain, UT
Bronze Matt Dimock South Jordan, UT
50-54 Division B
Gold Bernadette Ryan Bellingham, WA
Gold Walter Weighall Red Bluff, CA
Silver Melanie VanDelden Tucson, AZ
Silver Walter Pawlowski Tucson, AZ
Bronze Anne Evans Bowmanville, ON, Canada
Bronze Andy Taylor Waterloo, ON, Canada
50-54 Division C
Gold Sara Beinlich Arvada, CO
Gold Ian McPherson Louisville, CO
Silver Natasha Tilley Perry, UT
Silver Kerry Yu Ogden, UT
Bronze Jenny Walker Perry, UT
Bronze Kerry Walker Perry, UT
50-54 Division D
Gold Donna Rockwood South Lake Tahoe, CA
Gold Paul White Gardnerville, NV
Silver Tammy Edwards Kaysville, UT
Silver Craig Edwards Kaysville, UT
Bronze Princess Leong San Jose, CA
Bronze Michael Leong San Jose, CA
55-59 Division A
Gold William Muno Colorado Springs, CO
Gold Nanette Muno Colorado Springs, CO
Silver Rachael Kroog Bloomington, MN
Silver Michael Stahl Irvine, CA
Bronze Mary Sigmen Tacoma, WA
Bronze Kenneth Lehman Denver, CO
55-59 Division B
Gold Janet Crosby St. George, UT
Gold Scott Tikson St. George, UT
Silver Cynthia Tietze Apache Junction, AZ
Silver Keith Sturdivant Oracle, AZ
Bronze Mary Palmer San Juan Capistrano, CA
Bronze David Dalessandro Huntington Beach, CA
55-59 Division C
Gold Cheryl Martin St. George, UT
Gold Charles Garcia St George, UT
Silver Randi Levenbaum Henderson, NV
Silver Bruce Johnson Henderson, NV
Bronze Susan Wolfley Ivins, UT
Bronze Mark Evans St. George, UT
55-59 Division D
Gold Myrna Lueck Heber, UT
Gold Edward Polak Washington, UT
Silver Lupe Shepard Cedar City, UT
Silver Robert Shepard Cedar City, UT
Bronze Ginger Blaisdell Nine Mile Falls, WA
Bronze Dave Blaisdell Nine Mile Falls, WA
60-64 Division A
Gold Hilary Marold Corpus Christi, TX
Gold Larry Moon Layton, UT
Silver Cherie Chao Arvada, CO
Silver Byron Freso Valrico, FL
Bronze Dee Rochel Florence, AZ
Bronze Robert Hurdman Washington, UT
60-64 Division B
Gold Diane Cronk San Diego, CA
Gold Denny Vincent Columbus, OH
Silver Sally Ruxton Springfield, OR
Silver Roger Schaljo Springfield, OR
Bronze Barbara Wise Granite Bay, CA
Bronze Mark Attwood Sacramento, CA
60-64 Division C
Gold Peggy Bradley Madison, SD
Gold Miles Minsker Vancouver, AK
Silver Malcolm Davis Turlock, CA
Silver Nell Davis Turlock, CA
Bronze Terri Schaefers Phoenix, AZ
Bronze Jerry Hays Glenwood Springs, CO
60-64 Division D
Gold Patricia Angelicchio Indianapolis, IN
Gold Dave Knittle Honaunau, HI
Silver Marianne Rowley Salt Lake City, UT
Silver James Don Lockman Calexico, CA
Bronze Lori Duncan West Bountiful, UT
Bronze Kim Duncan West Bountiful, UT
60-64 Division E
Gold Karen Jeppson Sandy, UT
Gold Keith Jeppson Sandy, UT
Silver Marty Clayton Ivins, UT
Silver Joseph Clayton Ivins, UT
Bronze Lisa W Davis St. George, UT
Bronze Jay Davis St. George, UT
65-69 Division A
Gold Patricia Nissan La Jolla, CA
Gold Gregg Whitfield Cambria, CA
Silver Marsha Freso Valrico, FL
Silver Nabil Merhi Tijeras, NM
Bronze Sydney Hays Glenwood Springs, CO
Bronze Michael Cox Grand Junction, CO
65-69 Division B
Gold Sarah Gaines St. George, UT
Gold Craig Poole Bend, OR
Silver Ann Penstone The Villages, FL
Silver Marcus Bock The Villages, FL
Bronze Priscilla Chambers Sunset Beach, NC
Bronze Peter Guss Bolivia, NC
65-69 Division C
Gold Kathleen Herrick Springfield, IL
Gold George Silvas Novato, CA
Silver Cheryl Hull St. George, UT
Silver Joe Grimm Salmon, ID
Bronze Lynn Hyche North Las Vegas, NV
Bronze Michael Petrillo Sahuarita, AZ
65-69 Division D
Gold Judy Musgrave Lincoln, CA
Gold Mike McElroy Lincoln, CA
Silver Susan Dommeyer Hermosa Beach, CA
Silver Curt Dommeyer Hermosa Beach, CA
Bronze Young Haskett Prescott, AZ
Bronze Charles Ring Prescott, AZ
65-69 Division E
Gold Jules Guy Romeoville, IL
Gold Jim Burton Draper, UT
Silver Linda Mihel Mundelein, IL
Silver Marvin Paxman Victoria, BC, Canada
Bronze Carol Hayden Lehi, UT
Bronze Stan Hayden Lehi, UT
70-74 Division A
Gold James Hackenberg Kalamazoo, MI
Gold Yvonne Hackenberg Kalamazoo, MI
Silver Nancy Sass Valley Center, CA
Silver Charlie Marold Corpus Christi, TX
Bronze Barbara Wintroub Palm Desert, CA
Bronze Carl Tietze Apache Junction, AZ
70-74 Division B
Gold Deana Hunter San Jose, CA
Gold Richard Kirkham South Jordan, UT
Silver Audrey Sherfey Sun City West, AZ
Silver Brian Jensen Temecula, CA
Bronze Betty Allcorn Glen Mills, PA
Bronze Raymond Bennett Spring, TX
70-74 Division C
Gold Judy Michel The Villages, FL
Gold Donald Bangs Reedsport, OR
Silver Gianni Givogri El Sobrante, CA
Silver Duff Danilovich Walnut Creek, CA
Bronze Bobbie Cooper St. George, UT
Bronze Lloyd Webster St. George, UT
70-74 Division D
Gold Andrea Chatwin Salt Lake City, UT
Gold Terrence Chatwin Salt Lake City, UT
Silver Julia Hawkins St. George, UT
Silver Daniel Gamelin Washington, UT
Bronze Barbara Dumler Meridian, ID
Bronze Richard Harpster Sunset Beach, NC
70-74 Division E
Gold Laura Balatti Los Banos, CA
Gold Thomas Balatti Los Banos, CA
Silver Sylvia Salazar Lakewood, CA
Silver Eric Johnson Salt Lake City, UT
75-79 Division A
Gold Lois Tuey Hermosa Beach, CA
Gold Ronald Hohman Juneau, AK
Silver Alice Tym Mcdonald, TN
Silver Dick Johnson Boise, ID
Bronze Pat Carroll Vista, CA
Bronze Phil Dunmeyer San Clemente, CA
75-79 Division B
Gold Sharlene Peter Sun City Center, FL
Gold Kenji Nishioka Richmond, TX
Silver Nancy Martin St. George, UT
Silver Doug Twede Ogden, UT
Bronze Rosalie Knutsen Washougal, WA
Bronze Paul Hoggatt Surprise, AZ
80-84
Gold Deanna (Dee) Eadie Las Vegas, NV
Gold Gary Pyle Roseville, CA
Silver Alice Dodgson Norton Shores, MI
Silver John Browning Fowler, CA
Bronze Maxine Brown Pine Mountain Club, CA
Bronze Tom Asper Fallbrook, CA
90-94
Gold Doris Castanado Pacific Palisades, CA
Gold Edwin Presley Santa Clara, UT

Gold Sponsor