2017 Pickleball Doubles - Mixed Results

50-54 Division A
Gold   Bonnie Williams  Portland, OR
   Stephen Cole  Las Vegas, NV
Silver   Jennifer Lucore  Oceanside, CA
   Michael Stahl  Irvine, CA
Bronze   Diane Ahern  The Villages, FL
   Jeff McFall  Kingsburg, CA
50-54 Division B
Gold   Debbie Zinsmaster  Daytona Beach Shores, FL
   Bob Zinsmaster  Daytona Beach Shores, FL
Silver   Linda Hill  Galena, OH
   Duane Hill  Galena, OH
Bronze   Jana Spano  The Villages, FL
   Glen Holman  The Villages, FL
50-54 Division C
Gold   Laura Cummings  College Place, WA
   Ted Cummings  College Place, WA
Silver   Mari Brace  Grand Haven, MI
   Michael McKeough  Grand Haven, MI
Bronze   Julie Bosch  Beverly, MA
   William Lahousse  Maricopa, AZ
50-54 Division D
Gold   Donna Rockwood  South Lake Tahoe, CA
   Paul White  Gardnerville, NV
Silver   Vickie Maag  Mtn Green, UT
   David Alexander  Layton, UT
Bronze   Katharine DuQuesnay  Brooklin, ON, Canada
   Alain Lambert  Brooklin, ON, Canada
55-59 Division A
Gold   Roxanne Pierce  Sun City West, AZ
   Scott Lennan  Lake Forest Park, WA
Silver   Clare Grabher  Vero Beach, FL
   Doug Koch  Yuba City, CA
Bronze   Karen Gysin  Palm, CA
   Tyler Sheffield  Highland, UT
55-59 Division B
Gold   Carol Lausman  The Villages, FL
   Dale Guess  North Chesterfield, VA
Silver   Debbie Fitzhugh  Grass Valley, CA
   Robert Deller  Reno, NV
Bronze   Linda Brokaw  Murrieta, CA
   Ed Krick  Hemet, CA
55-59 Division C
Gold   Sherri Steinhauer  Madison, WI
   Wade Johnson  Sparks, NV
Silver   Carol Amos  Fallon, NV
   Jeff Donovan  Bountiful, UT
Bronze   Kimberly Jackson  The Villages, FL
   Rick Bell  Georgetown, DE
55-59 Division D
Gold   Susan Wolfley  St. George, UT
   Douglas Bellows  Washington, UT
Silver   Maureen Crump  Cody, WY
   Mark Crump  Ivins, UT
Bronze   Rebecca Privitt  Reno, NV
   Mark Weber  Reno, NV
55-59 Division E
Gold   Susan Richards  Provo, UT
   John Richards  Provo, UT
Silver   Carla Meine  Lindon, UT
   David Meine  Lehi, UT
Bronze   Kimberly Hugentobler  St. George, UT
   Leo Lang  St. George, UT
60-64 Division A
Gold   Hilary Marold  Corpus Christi, TX
   Larry Moon  Layton, UT
Silver   Helle Sparre  Mesa, Az
   Mario Najera  Surprise, AZ
Bronze   Marilyn Eves  St. George, UT
   Jeff Stafford  Oceanside, CA
60-64 Division B
Gold   Jennifer Butler  Mooresville, NC
   Doug Findlay  Bluffton, SC
Silver   Barbara Wise  Granite Bay, CA
   Mark Attwood  Sacramento, CA
Bronze   Sydney Hays  Glenwood Springs, CO
   Michael Cox  Grand Junction, CO
60-64 Division C
Gold   Nell Davis  Turlock, CA
   Malcolm Davis  Turlock, CA
Silver   Jane Held  Indianapolis, IN
   David Held  Indianapolis, IN
Bronze   Jere Kehrer  Teasdale, UT
   Ken Kehrer  Teasdale, UT
60-64 Division D
Gold   Millie Cockerill  Saint George, UT
   Norman Kowalchuk  St Paul, AB, Canada
Silver   Mary Herman  Tucson, AZ
   Joseph Rizzo  Cottonwood, AZ
Bronze   Dawn Hollingsworth  Brigham City, UT
   Mike Hollingsworth  Brigham City, UT
60-64 Division  E
Gold   Patti Lousen  Hailey, ID
   Tom Bowman  Hailey, ID
Silver   Arlene Ishino  Santa Ana, CA
   Glenn Ishino  Santa Ana, CA
Bronze   Marty Clayton  Ivins, UT 
   Joseph Clayton  Ivins, UT 
65-69 Division A
Gold   Yvonne Hackenberg  Kalamazoo, MI
   James Hackenberg  Kalamazoo, MI
Silver   Marsha Freso  Wimauma, FL
   David Killen  Maricopa, AZ
Bronze   Sarah Gaines  St. George, UT
Craig Poole  Salem, OR
65-69 Division B
Gold   Joyce May  Granite Bay, CA
   Michael Luevano  Lincoln, CA
Silver   Sandy Scanlan  Sun City West, AZ
   William Kanouse  St. George, UT
Bronze   Carolyn Law  Earlysville, VA
Ken Butler  The Villages, FL
65-69 Division C
Gold   Robin Haney  Lincoln, CA
   Michael Hilton  Lincoln, CA
Silver   Cathy Kaufman  Simi Valley, CA
   Jonathan Lind  Manassas, VA
Bronze   Eileen Egloff  Westminster, CO
Joseph Egloff  Westminster, CO
65-69 Division D
Gold   LouAnne Parker  Olympic Valley, CA
   Gregory Parker  Olympic Valley, CA
Silver   Linda Enarson  Saint George, UT
   William Peck  St George, UT
Bronze   Anita Readdy  Sacramento, CA
Michael Irwin  Lincoln, CA
70-74 Division A
Gold   Barbara Wintroub  Palm Desert, CA
   Charlie Marold  Corpus Christi, TX
Silver   Audrey Phillips  La Quinta, CA
   Stewart Helfrich  Bluffton, SC
Bronze   Nancy Sass  Valley Center, CA
Steven Hafen  St. George, UT
70-74 Division B
Gold   Helen Henshaw  Media, PA
   Steven Cole  Broomfield, CO
Silver   Genevieve James  Livingston, TX
   Raymond Bennett  Spring, TX
Bronze   Judy Fairchild  Cedaredge, CO
James Kotowski  Arvada, CO
70-74 Division C
Gold   Emogene Morita  Newport Beach, CA
   Gerry Morita  Newport Beach, CA
Silver   Andrea Chatwin  Salt Lake City, UT
   Terrence Chatwin  Salt Lake City, UT
Bronze   Mardi Osborne  St. George, UT
Ronald Score  Washington, UT
70-74 Division D
Gold   M. Jackie Shallahamer  Costa Mesa, CA
   Kenneth Shallahamer  Costa Mesa, CA
Silver   Bonnie Herter  Steamboat Springs, CO
   Steve Herter  Steamboat Springs, CO
Bronze   Ingrid Ballenger  Bozeman, MT
Ned Leary  Bozeman, MT
75-79 Division A
Gold   Alice Tym  McDonald, TN
   Dick Johnson  Boise, ID
Silver   Linda DeJarnette  Kansas City, MO
   Ronald Hohman  Juneau, AK
Bronze   Joan Allaben  Gaylord, MI
Jimbo Cohen  Minneapolis, MN
75-79 Division B
Gold   Brenda Winawer  St. George, UT
   Hank Winawer  St. George, UT
Silver   Rosalie Knutsen  Washougal, WA
   Carl Tuttle  Vancouver, WA
Bronze   JoAnn Gaston  Colorado Springs, CO
Paul Hoggatt  Surprise, AZ
80-84
Gold   Anne Harrington  Germantown, TN
   Hank Palmer  Fresno, CA
Silver   Alice Dodgson  Norton Shores, MI
   John Browning  Fowler, CA
Bronze   Bernie Darien  St. George, UT
Robert Roy  St. George, UT
85-89
Gold   Barbara Miachika  Sebring, FL
   Ray Rodelander  St George, UT
Silver   Marion Lisehora  Millsboro, DE
Edwin Presley  Santa Clara, UT

Gold Sponsor