2016 Pickleball Doubles - Mixed Results

50-54 Division A
Gold Rachael Kroog Bloomington, MN 
Robert Schmidt Lakeville, MN 
Silver Stacy Downey San Marcos, CA
Stephen Cole Las Vegas, FL 
Bronze Bonnie Williams Portland, OR 
Ron Chang Los Angeles, CA
50-54 Division B
Gold Mary Kozak Richmond, IN
Peter Guss Bolivia, NC 
Silver Laura Cummings College Place, WA 
Ross Holcomb Hood River, OR 
Bronze Kristen Meyer Myrtle Beach, SC
Jeff Donovan Bountiful, UT 
55-59 Division A
Gold Roxanne Pierce Sun City West, AZ
Scott Lennan Sun City West, AZ
Silver Mona Burnett Surprise, AZ
Larry Moon Layton, UT
Bronze Jill Lewis Goodyear, AZ
Dennis Makinen Goodyear, AZ
55-59 Division B
Gold Linda Brokaw Murrieta, CA
Ed Krick Hemet, CA
Silver Aiaga Roffey Grand Junction, CO
Edward Roffey Grand Junction, CO
Bronze Robin Wyrick Casa Grande, AZ
Mo Garcia Aiken, SC 
60-64 Division A
Gold Marsha Freso Wimauma, FL
Gary M. Miller The Villages, FL 
Silver Cookie Drake Cold Lake, AB, Canada
Mark Friedenberg Seattle, WA 
Bronze Dee Rochel Florence, AZ 
Craig Palermo Reedsport, OR 
60-64 Division B
Gold Susan Smith Westlake Village, CA 
Carl Tietze Apache Junction, AZ 
Silver Jere Kehrer Teasdale, UT 
Ken Kehrer Teasdale, UT 
Bronze Donna Chimino Lindenhurst, IL 
Anthony LeBron St. George, UT 
60-64 Division C
Gold Louise Plummer Bountiful, UT 
Scott Risinger St. George, UT 
Silver Kathy Woods Washington, UT 
Jim Kiley Lincoln, CA 
Bronze Patsy Nicholson Carbondale, CO 
Mark Evans St. George, UT
65-69 Division A
Gold Yvonne Hackenberg Kalamazoo, MI
James Hackenberg Kalamazoo, MI
Silver Diane Baumgartner Redmond, OR 
Ted Meyer Roscoe, IL 
Bronze Deb Harrison The Villages, FL 
Bill Freeman Reno, NV 
65-69 Division B
Gold Bobbie Cooper St. George, UT 
Henry Paynter Westbank, BC, Canada
Silver Deana Hunter San Jose, CA 
Jerry Louis Scotts Valley, CA 
Bronze Pamela Smith Fresno, CA 
Donald Miyasaki Fresno, CA 
65-69 Division C
Gold LouAnne Parker Olympic Valley, CA 
Gregory Parker Olympic Valley, CA 
Silver Susan Whelan Lincoln, CA 
Norm Readdy Sacramento, CA
Bronze Mardi Osborne St. George, UT 
Ronald Score Washington, UT 
70-74 Division A
Gold Nancy Sass Valley Center, CA
Steven Hafen St. George, UT
Silver Barbara Wintroub Palm Desert, CA 
Lance Thiede Vancouver, WA 
Bronze Phyllis Ward The Villages, FL 
Frank Schell The Villages, FL 
70-74 Division B
Gold Sharon Klotz Lincoln, CA 
Duff Danilovich Walnut Creek, CA 
Silver Didi Martin Lincoln, CA
Kenneth Shallahamer Costa Mesa, CA 
Bronze Carol Nakao Lincoln, CA
Ronald Greeno Lincoln, CA
75-79
Gold Gail Brown The Villages, FL 
Dik Johnson Boise, ID 
Silver Claire Norton Granite Bay, CA 
Don Lippert Auburn, CA 
Bronze Jean Kiker The Villages, FL 
Hank Palmer Fresno, CA 
80-84
Gold Essie Faria North Miami, FL
Norman Davis Surprise, AZ 
Silver Bernie Darien St. George, UT 
Paul Alcantra St. George, UT 
Bronze Marion Lisehora Millsboro, DE 
William Marshall Phoenix, AZ 

Gold Sponsor